Hakkımızda

Firmamız, 1989 yılından günümüze, gaz ve su armatürleri başta olmak üzere kendi faaliyet alanlarında lider olan bir çok firmanın çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bu süreç içerisinde üretim ve montaj hatlarında gereksinim duyulan test ve montaj makinaları konusunda bilgi ve deneyimlerimizi arttırarak, bugün gaz ve su armatürleri üreten firmalar başta olmak üzere değişik sektörlere çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.
Sızdırmazlık test cihazlarında ve montaj sistemleri konusunda tecrübelerimize ve kalitemize güvenerek, dijital ortamda çalışan test cihazları, üretim ve montaj hatlarında düşük maliyet, yüksek kalitede üretim yapmaya yönelik otomasyon çözümleri ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmekteyiz.
TS EN 200 – TS EN 215 - TS EN 816 – TS EN 817- TS EN 331- TS EN 1567 ve diğer standartlar kapsamında, belgelendirme çalışmalarında kullanılan ömür ve sızdırmazlık testi gibi laboratuvar test cihazlarını firmalara kazandırarak, bir çok firmayı belge sahibi yapmanın haklı gururunu taşımaktayız.
Otomatik çalışan sistemler tasarlayarak, az zamanda daha çok ve kaliteli üretimi hedef alan projeler geliştirmekteyiz.
Sloganımız "düşünceden gerçeğe ..."
Yeter ki hayal edelim ve onları gerçekleştirmek için doğru adımlar atalım.